09:00 – 19:00

Pon - pt

ul. Wiertnicza 38,

02-952 Warszawa

22 885 84 84

Oferujemy legalną, stabilną i dobrze płatną pracę w Niemczech dla opiekunek osób starszych

09:00 – 19:00

Pon - pt

ul. Wiertnicza 38,

02-952 Warszawa

22 885 84 84

Opinie

Zobacz, co o ProCare powiedzieli inni

Działamy na rynku od wielu lat i przez ten czas współpracowaliśmy z wieloma opiekunkami. Relacja między nami i opiekunkami zawsze jest bardzo przyjazna – dokładamy wszelkich starań, żeby wyjazd do opieki do Niemiec przebiegał bez problemów. Każda opiekunka w Niemczech jest także pod stałą opieką koordynatora, który pomoże w nieprzewidzianych sytuacjach.

Zobacz, co opiekunki miały do powiedzenia o współpracy z ProCare.

Pani Zuzanna, sierpień 2016

Osobiście polecam ProCare24! Przede wszystkim firma jest stabilna, kompetentna i dba o dobro swoich pracowników. Wiesz, do kogo jedziesz, jaki jest stan jego zdrowia, jakie są oczekiwania. Podczas rozmowy zawsze możemy dowiedzieć się o charakterze chorego, co pozwala na odpowiednie przygotowanie. Nie ma takiej sytuacji, że jedziesz nic nie wiedząc. Jak każda z nas tu piszących zauważyła – formalności jest bardzo wiele, ale jest to spowodowane legalnym zatrudnieniem, które daje nam nie tylko odpowiednie ubezpieczenie, ale odpowiednią płacę, terminową, a także daje możliwość stałego kontaktu nawet w dni wolne od pracy. Jestem bardzo zadowolona, zarabiam o wiele więcej niż w Polsce, warunki też są dużo lepsze. Praca pewna, dostałam pod opiekę osobę, taką jak opisywali. Polecam.

Pani Barbara, wrzesień 2016

Właśnie wróciłam ze stelli zorganizowanej przez tę firmę. Mam 56 lat i już nie jedno widziałam, i z nie jedną firmą byłam… Jestem pozytywnie zaskoczona. Bardzo dobrze zorganizowany przejazd, opis podopiecznego dostałam najpierw przez telefon, potem na załączniku do umowy a jeszcze wcześniej drogą mailową. Wiedziałam na co się piszę, myślałam, że na miejscu dopiero wyjdą kwiatki… Okazało się, że warunki nawet lepsze niż mi opisano 🙂  Nawet pojawił się pewien problem z rodziną podopiecznej… i tu kolejne zaskoczenie bo myślałam, że jak zwykle będzie konflikt interesów, ale firma staneła po mojej stronie, pomogła i wszystko wróciło do normy. Wiadomo nie dzwonili za często, ale przy zgłoszonym „alarmie” reagowali natychmiast. Bardzo mi się to Podobało. Wypłata na czas, godne wynagrodzenie, akceptowalne jak na moje doświadczenie, i zaproponowano mi podwyżkę z powrotem na stellę 🙂 Jestem zadowolona. Polecam.

Pani Martyna, październik 2016

Jeśli ktoś szuka DOBREJ firmy, która zna się na rzeczy, będzie szanowała Naszą pracę i DOCENIAŁA, to dobrze trafił. Po kilku miesiącach SAMI wyszli z inicjatywą PODWYŻKI! Kosmos jak dla mnie. Dzwonili 3 razy na 2 miesięcznym kontrakcie, ze zwykłym zapytaniem czy dojechałam, czy wszystko w porządku, jak stan podopiecznego, jak się pracuje, czy jestem zadowolona itp. itd., ale było mi niezmiernie miło, że ich to interesuje, i że znaleźli czas, bo odkąd jeżdżę (a jeżdżę od 7 lat) nigdy mi się nie zdarzyło coś takiego. Rodzina, do której jeżdżę, też jest zadowolona ZE WSPÓŁPRACY. Nie jestem młódką, i mimo, że pracują tam same młode dziewczyny, to podejście mają bardzo dojrzałe. Polecam!

Pani Gabriela, październik 2016

Polecam! Oni są świetni! Śledziłam ich stronkę na FB, dostawałam materiały do nauki niemieckiego i odnośnie pielęgnacji chorego, a nawet z nimi nie współpracowałam. Skusiłam się napisać, oddzwonili, miła rozmowa, szybko zaproponowana praca. Pojechałam interesowali się 🙂 kasa w porządku i na czas, prosta umowa, realne przedstawione zlecenie. Nic się nie zawiodłam. Pełne miłe zaskoczenie. Polecam wszystkim znajomym 🙂

Pani Lila i Pan Marian, październik 2016

Dobra praca, godna płaca i atmosfera zdrowa. Wyjechaliśmy z Marianem jako małżeństwo w czerwcu do opieki. Na jednym zleceniu, szybko zorganizowanym. Opiekowaliśmy się wspólnie podopiecznym przez 4 miesiące aż do połowy września, dzieliliśmy obowiązki. Nie mogę złego słowa powiedzieć na firmę, wszystko zorganizowane na wysokim poziomie i przebieg zlecenia oraz współpracy oceniam też nie najgorzej tak w skali od 1 do 10 na 8,5. Będziemy kontynuować współpracę i wracamy na zlecenie od 1 listopada. Polecamy!

Pan Mariusz, grudzień 2017

Ja dostałem 1500 euro na rękę w październiku. Kontakt z koordynatorką ok. Warunki też ok. Polecam. Umowa zlecenie. Opłacili mi małego busa, zamówili.

Pani Iwona, wrzesień 2017

Dużo formalności, ale dla mnie jest to plus. Przynajmniej byłam pewna jak jechałam, że wszystko będzie w porządku. Trzeba znać niemiecki, bo bez tego ani rusz. U mnie akurat przedstawili realia bardzo prawdziwie.

Pani Martyna, wrzesień 2017

Byłam już na 3 wyjazdach z ProCare i planuję kolejny. Rzetelne propozycje pracy, wszystko wiem zawsze wcześniej i to bardzo dokładnie. Warunki płacowe też w porządku.

Top